Clara Egginkstraat 27 3451DG Vleuten

Clara Egginkstraat 27
3451DG Vleuten, Vleuten

€964,82

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 06-06-2024 tot 14-06-2024. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

67.1m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

A

Energielabel

Deze seniorenwoning is gelegen in de oude kern Vleuten. De oude kern heeft een klein winkelcentrum en voor meer winkelgelegenheid, terrassen en horeca is het centrum van Vleuterweide is een aantrekkelijk gebied. Ideaal voor mensen die houden van een beetje levendigheid in hun woonomgeving. Naast het ruime winkelaanbod beschikt de wijk aan sport- en kunstactiviteiten, een bibliotheek, een kerkgemeenschap. Voor wat ontspanning kunt u zich prima vertoeven in het nabijgelegen Maximapark. De ligging ten opzichte van openbaar vervoeraansluitingen en uitvalswegen richting de snelwegen (A2/A12) is goed

Indeling

Het complex beschikt over een afgesloten algemene toegang met videofoon. De woning ligt op de eerste verdieping. Er is een lift aanwezig in het complex.  

U komt de woning binnen in de hal. Vanuit de hal heeft u toegang tot beide slaapkamers, het toilet, de badkamer en de woonkamer met open keuken. De slaapkamers zijn gelegen aan de voorzijde van de woning. De woonkamer met keuken aan de achterzijde. In de keuken zit de deur naar het washok. Vanuit de woonkamer is het balkon te betreden, gelegen op het Oosten. 

Bijzonderheden op een rij:

  • Seniorenwoning;
  • Koken op gas en elektrisch; Elektrisch = 2 fase Perilex
  • Videofoon;
  • Wasmachine aansluiting in washok;
  • Aparte berging; 
  • Eigen parkeerplek;
  • VVE / huisregels;
  • Overnames: laminaatvloer gehele woning, raambekleding, diverse verlichting, wastafelmeubel en extra keukenblok. 

Heeft u interesse en wilt u de woning bezichtigen?

  • De eerste 5 geselecteerde kandidaten ontvangen een mailbericht van WoningNet om de woning te gaan bezichtigen.
  • U kunt de woning bekijken met maximaal 2 personen
  • Houdt u er dan rekening mee dat er een bezichtiging plaats zal vinden op 19 juni 2024. 
  • Let op: de woning is onder voorbehoud per genoemde datum beschikbaar
  • U kunt nog tot 1 dag voor bezichtiging bericht krijgen dat u de volgende dag hierbij aanwezig dient te zijn.
  • Als u niet zelf naar de bezichtiging kunt komen, kunt u iemand anders machtigen. Geef via verhuur@cazaswonen.nl door wie namens u de woning komt bezichtigen.
  • Bij de bezichtiging is een verhuurmakelaar en/of de vertrekkende huurder aanwezig.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Corridorflat

Verdieping

1

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (33m²)
Keuken 1x (6m²)
Slaapkamer 2x (20m²)
Berging 1x (8.1m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €24,00
Niet subsidiabele servicekosten €34,23

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

€ 47699
Uw inkomen is niet hoger dan € 82669
Meld je aan