
Pomona 250
6708CJ Wageningen, Pomona
€860,48
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 01-05-2023 tot 08-05-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
64m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
Omschrijving
Aangeboden door De WoningstichtingDit leuke appartement ligt aan de Pomona 250. De woning is in 2019 helemaal gerenoveerd en dit is aan de buitenkant goed te zien. De appartementen hebben een echte 'make over' gekregen. De woning is voorzien van drie slaapkamers van 12,19m2, 10,44m2 en 6,10m2. Vanuit de woonkamer, van 24,33m2, loopt u zo uw ruime balkon op, die over de gehele breedte van de woning loopt. De keuken van 8,65m2 is ook voorzien van een vaatwasser aansluiting. Tevens zit de wasmachine aansluiting ook in de keuken. De woning heeft nog een kleine inpandige bergruimte en op de begane grond, van het appartementencomplex, heeft u nog een eigen fietsenberging. De verwarmingskosten zijn opgenomen in de servicekosten, net zoals het water- en gasverbruik. De stook- en servicekosten rekent de Woningstichting een keer per jaar met u af. In dit complex is een huismeester werkzaam.
Midden in de Pomona is een speeltuin en voetbalveld aanwezig. Winkelcentrum de Tarthorst bevindt zich op loopafstand en met de fiets bent u zo in het centrum van Wageningen.
Goed om te weten: De woning ligt aan de drukke Rooseveltweg.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
3
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen