
Rembrandt van Rijnstraat 77
1382AP Weesp, Weesp Schildersbuurt
€716,13
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 12-12-2023 tot 19-12-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
62.23m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
C
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door YmereVierkamerwoning op de 3e etage in Weesp Plan-Noord! Geschikt voor kleine gezinnen.
Woning
- Portiekflat
- Gesloten keuken.
- Badkamer en toilet apart
- Wasmachine aansluiting in de badkamer
- Gehorigheid: Houd rekening met leefgeluiden van omwonenden. Woning ligt aan een drukke doorgaande weg.
- Geen bovenburen
- Balkon
- Berging
Staat van de woning
Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u zelf doen?
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk daarbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren en het schilderen en behangen van de muren en plafonds.
Bijzonderheden
- Niet geschikt voor grote gezinnen
- Afgesloten portiek
- De woning is alleen met de trap bereikbaar
- De berging is bereikbaar met een trap naar beneden
- Koken is op gas
De woning is voorzien van:
- Laminaatvloer
- Raamdecoratie
De woning wordt verhuurd met de hierboven genoemde voorzieningen. Hier zijn geen overnamekosten aan verbonden. Het onderhoud van de hierboven genoemde voorzieningen is voor de nieuwe huurder. Als de nieuwe huurder de hierboven genoemde voorzieningen niet wil hebben dient hij/zij deze zelf te verwijderen. Bij ondertekening van de huurovereenkomst bent u automatisch eigenaar. Ymere voert hier geen werkzaamheden aan uit!
Zelf aangebrachte voorzieningen (ZAV)
- Slaapkamer voorzijde; 4x spiegel op wand
Op de ZAV’s en/of overnames kunnen geen rechten worden ontleend. Bij defect worden de overnames en ZAV's die niet voor een overnamebedrag worden aangeboden voor de oplevering door Ymere verwijderd. Wanneer u de woning accepteert, accepteert u de ZAV's en overnames ook. Bij eventuele toekomstige gebreken zijn de kosten voor uzelf. Bij ondertekening van de huurovereenkomst bent u automatisch eigenaar. Ymere voert hier geen werkzaamheden aan uit!
In de buurt
- OV; Trein- en busstation op ongeveer 350 meter afstand.
- Scholen
- Winkels
- Supermarkt
- Horeca
- Parken/bos
- Uitvalswegen
- Betaald parkeren
Verzamel alvast uw gegevens
Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere. Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent levert u de gevraagde documenten in! Kijk op onze website of in deze Folder wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning dan niet meer huren.
Let er op dat wanneer u de inkomensgegevens niet tijdig kunt overleggen, kan Ymere u de woning weigeren. Zorg er dus voor dat u deze al in uw bezit heeft zodra u op de advertentie reageert.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekflat
Verdieping
3
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen