Biezengors 29 4251DJ Werkendam

Biezengors 29
4251DJ Werkendam, Werkense polder

€737,14

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 05-08-2020 tot 14-08-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

95m²

Woonoppervlakte

🛏️

4

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

B

Energielabel

Over de woning

Dit is een nette hoekwoning met voor- en achtertuin. De woning heeft één slaapkamer beneden, een open keuken, een zonnige serre en een inpandige berging waar de wasmachine-aansluiting zich bevindt. De ruime zolderkamer is via een vaste trap bereikbaar. Er is één en ander ter overname. Er vindt een keukenrenovatie plaats. De toegevoegde plattegrond kan enigszins afwijken van de werkelijkheid. U kunt aan de plattegrond geen rechten ontlenen.

Let op: De buren hebben recht van overpad.

 

Werkzaamheden

Woonservice Meander voert altijd mutatiewerkzaamheden uit in de woning. Hierbij kunt u denken aan het opnieuw afstellen van de keukenkastjes en het herstellen van kleine gebreken. U accepteert de woning in huidige staat.

 

Overnamepunten

Bij deze woning wordt een aantal voorzieningen (die niet standaard bij de woning horen) ter overname aangeboden door de huidige huurder. Dit noemen wij overnamepunten die vermeld staan op de inventarisatielijst. Deze is opgenomen in de bijlage. Let op, de inventarisatielijst is onder voorbehoud van wijzigingen.

 

Inkomensverklaring

Wilt u reageren op de woning? Dan hebben wij een inkomensverklaring 2019 (van u en uw eventuele partner) nodig. De inkomensverklaring vraagt u aan bij de belastingdienst (online downloaden via mijnbelastingdienst.nl of telefonisch aanvragen via telefoonnummer: 0800-0543). Let op! Zonder inkomensverklaring kunnen wij u de woning niet toewijzen. Vraag daarom de inkomensverklaring op tijd aan.

 

Woningverbetering

Na mutatie wordt de keuken gerenoveerd. Omdat veel huurders het fijn vinden om zelf een keuken uit te zoeken geven wij de nieuwe huurder hiervoor de gelegenheid bij ons op kantoor. In verband met de leveringstermijn van de nieuwe keuken is het meestal niet mogelijk om bij de sleuteluitreiking de woning te verhuren met de nieuwe keuken. Wij vinden dat we geen woning kunnen verhuren zonder keuken en om die reden wordt er in de woning tijdelijk een noodkeuken geplaatst. Wanneer het noodzakelijk is dat ook het tegelwerk wordt vernieuwd dan zorgen wij ervoor dat dit in het algemeen bij de sleuteluitreiking helemaal klaar is, ook de stopcontacten zijn dan gebruiksklaar. Bij het plaatsen van de nieuwe keuken vinden er in het algemeen dus geen hak- en breekwerkzaamheden plaats.

 

Sleuteluitreiking en ondertekenen van de huurovereenkomst vindt zo spoedig mogelijk plaats na controle  documenten.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Hoekwoning

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 2x (31m²)
Slaapkamer 2x (41m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €0,00

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan