
De Gouden Leeuw 12
1531PN Wormer, Westeinde
€862,49
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 20-01-2025 tot 27-01-2025. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
61.13m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Leegstand
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door WormerWonenDriekamer seniorengezinswoning (55+) met een slaapkamer en de badkamer op de begane grond in Wormer, voorrang voor doorstromers uit Wormerland
Toewijzingsinformatie
- U heeft de leeftijd van 55+
- Doorstromers uit Wormerland krijgen voorrang bij deze woning.
Daarna de starters, die binding hebben met Wormerland. Voor deze binding dienen starters te voldoen aan de bindingsvoorwaarden. Welke deze zijn, zoekt u via “Voorrang Wormerland” op de website van WoningNet/DAK. Er wordt gecontroleerd of u voldoet aan de bindingsvoorwaarden.
Energielabel & aandachtspunten
- EPA-label: A
- Zonnepanelen
- Voortuin en achtertuin met schuur
Woningkenmerken
- Voor- en achtertuin
- Woonkamer met (half) open keuken (u kookt op gas)
- Eén slaapkamer op de begane grond
- Badkamer met douche, wastafel, toilet en wasmachineaansluiting op de begane grond
- Tweede slaapkamer op de eerste verdieping
In de buurt
- Groenstrook en sloot vóór de woning
- Supermarkt op circa 550 meter afstand
- Winkelcentrum van Wormer op circa 1,5 km afstand
- Winkelcentrum van Wormerveer start ook op circa 1,5 afstand
- Wormer is een dorp midden in de natuur van het Wormer- en Jisperveld. Mooi gebied om in te wandelen. Wormer heeft diverse faciliteiten, alle binnen een afstand van tot 5 km. Denkt u aan winkels, basisscholen, sport(verenigingen), zwembad, horeca, theater, kinderboerderij, diverse speeltuintjes, welzijnswerk, activiteiten voor ouderen, bibliotheek, huis- en tandartsen, fysiotherapie, apotheek, openbaar vervoer (trein en bus), uitvalswegen richting Zaandam, Alkmaar en Amsterdam.
Verduurzaming: wat is er al gedaan?
- Dubbele beglazing
- Zonnepanelen
Technische staat
- Houd u er rekening mee dat u zelf nog wat aan de woning moet doen. Denk aan schilderen van muren en plafonds, afstomen van behang en/of leggen van een vloer.
- De volgende zaken heeft WormerWonen altijd voor u gedaan:
- De sloten (cilinders) in de buitendeuren zijn vervangen
- Het hang- en sluitwerk is gecontroleerd en afgesteld
- De cv-installatie is bijgevuld en ontlucht
- De ventilatie-ventielen en -roosters zijn gereinigd en gangbaar gemaakt
- De kranen zijn gecontroleerd en gebreken verholpen
- De toiletbril(len) is vervangen
- De douchekop en -slang zijn vervangen
- De vloeren zijn bezemschoon gemaakt
- Het tegelwerk is gereinigd (kalk)
- De keukendeurtjes en -laden zijn afgesteld
Overname/evt. overige informatie
- U kunt evt. roerende zaken overnemen van de vertrekkende bewoner. Dit zijn bijv. vloerbedekking, raamdecoratie of een zonwering. Wij brengen de nieuwe huurder altijd in contact met de vertrekkende bewoner om deze zaken te bespreken. De nieuwe huurder is tot niets verplicht.
- Als u met twee personen verhuist, dan mag de tweede persoon geen (klein)kind zijn. Is dit wel het geval dan trekken wij de aanbieding in
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Tussenwoning
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen