Terug Paul Krugerstraat 16 A
Paul Krugerstraat 16 A 1521EH Wormerveer

Paul Krugerstraat 16 A
1521EH Wormerveer, Wormerveer Centrum

€680,31

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 29-03-2021 tot 05-04-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

111m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

D

Energielabel

Deze bovenwoning is gelegen in Wormerveer Noord

Indeling: entree, trapopgang naar woongedeelte. Bovenaan de trap een hal met toegang tot woonkamer, badkamer met douche en wastafel met planchet, apart toilet met wastafel, de twee slaapkamers waarvan één met een klein balkon. Vanuit de woonkamer komt u in de dichte keuken. In de keuken zit de aansluiting voor de wasmachine. De woning heeft een klein balkon aan de voorzijde van de woning.

Woonomgeving: deze leuke woning is gelegen in Wormerveer Noord dichtbij het Marktplein met zijn vele winkels. Wekelijks is hier ook een markt. Er zijn ook nog diverse winkels en terrasjes te vinden in de Zaanbocht. Basisscholen op loopafstand. Openbaar Vervoer is prima. Treinstation is op 10 minuten loopafstand. Gratis parkeren.

Let op dat al uw gegevens correct zijn.

I.v.m. de coronacrisis hanteert Parteon een aangepaste werkwijze. Dit houdt in dat wij bezichtigingen doen met slechts 1 kandidaat. Mocht u besluiten niet te willen (laten) bezichtigen, zijn wij genoodzaakt om de volgende kandidaat in de wachtrij te benaderen. U maakt dan helaas geen aanspraak meer op deze woning.

FRAUDE
Indien wij constateren dat documenten zijn vervalst en niet overeenkomen met de werkelijke situatie dan noemen we dat fraude. Dit geldt ook als u bewust een verkeerde voorstelling van de situatie geeft. Hier staat een zware sanctie op. De woningaanbieding wordt ingetrokken en u wordt voor de duur van één jaar geblokkeerd om via Woningnet te reageren.

ZELFSTANDIG ONDERNEMER

Indien u zelfstandig ondernemer bent dient u een recente definitieve aanslag of IBRI in te leveren. Als deze niet representatief of onbekend is dan dient u een voorlopige aanslag in te leveren bij Parteon. U kunt een geschatte aangifte indienen bij de Belastingdienst. U krijgt dan binnen twee weken een voorlopige aanslag van de Belastingdienst toegestuurd. Het heeft geen zin om op een woning te reageren als u deze aanslag nog niet heeft.

De huur in deze advertentie is onder voorbehoud. Een intakegesprek en een betaalbaarheidstoets kunnen deel uitmaken van de toewijzingsprocedure.

LET OP!

Indien u kandidaat 1 wordt voor deze woning willen wij u erop wijzen dat u uw persoonlijke gegevens binnen 3 werkdagen bij Parteon dient in te leveren. Mochten de gegevens niet op tijd binnen zijn dan is Parteon genoodzaakt om de woning aan de volgende kandidaat aan te bieden

 

 

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Bovenwoning

Verdieping

1

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (25m²)
Slaapkamer 2x (19m²)

💰 Prijsopbouw

Niet subsidiabele servicekosten €1,65

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan