Oostzijde 52 A 1502BJ Zaandam

Oostzijde 52 A
1502BJ Zaandam, Rosmolenbuurt West

€693,05

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 26-08-2020 tot 02-09-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

78m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

i.v.m. coronacrisis hanteert Parteon een aangepaste werkwijze. Dit houdt in dat wij bezichtigingen doen met slechts 3 kandidaten. Mocht u besluiten niet te willen (laten) bezichtigen, zijn wij genoodzaakt om de volgende kandidaat in de wachtrij te benaderen. U maakt dan helaas geen aanspraak meer op deze woning. 

Zorg dus dat u telefonisch bereikbaar bent! Mocht u niet bereikbaar zijn dan gaan wij verder met de volgende kandidaat en komt u niet meer in aanmerking voor deze woning.

 

Woning

Dit leuke 3- kamer appartement is gelegen in de gezellige Rosmolenbuurt, nabij het centrum van Zaandam. Op de begane grond is een berging aanwezig.

 

Woonomgeving

Het appartement ligt aan een wat drukkere weg in de Rosmolenbuurt, een kindvriendelijke, rustige en toch centraal gelegen wijk die in ontwikkeling is, dichtbij het centrum van Zaandam.

Meerdere supermarkten bevinden zich op loopafstand, en voor uitgebreid shoppen kunt u terecht in het recent gerenoveerde centrum, waar zich behalve een ruime keus aan winkels ook de bioscoop, het theater en vele cafés en restaurantjes bevinden. Het centrum is lopend of per fiets in korte tijd te bereiken. Vanuit huis loopt u ook in enkele minuten naar het Burgemeester In 't Veldpark, terwijl de vele sportverenigingen die Zaandam rijk is per fiets gemakkelijk bereikbaar zijn.

 

Aanvullende informatie

De bereikbaarheid van de woning is uitstekend. Er staat een bushalte op enkele minuten lopen en het NS-station van Zaandam, dat directe treinverbindingen heeft met onder meer Amsterdam (12 min.) en Schiphol (18 min.) is minder dan 10 minuten fietsen. Met de auto bent u in 3 minuten op de snelweg A7/A8, via welke u snel op de ring A10 bent. Ook de A9 richting Haarlem en Alkmaar is van hier goed bereikbaar, en naar Schiphol rijdt u in 25 minuten.

 

Fraude

Wanneer tijdens de controle van uw gegevens blijkt dat u uw papieren heeft vervalst of laten vervalsen, dan is dit fraude. U geeft dan bewust verkeerde informatie om voor de woning in aanmerking te komen. In dit geval gaat de woningaanbieding niet door en vervallen ook u uw eventuele andere aanbiedingen. Bovendien kunt u een jaar lang niet reageren in Woningwet. Een huurovereenkomst die onder invloed van bedrog en/of dwaling tot stand is gekomen, is vernietigbaar. Parteon doet altijd aangifte bij de politie van fraude in geschrifte.

 

Zelfstandig ondernemer

Indien u zelfstandig ondernemer bent dient u een recente definitieve aanslag of IBRI in te leveren. Als deze niet representatief of onbekend is dan dient u een voorlopige aanslag in te leveren bij Parteon. U kunt een geschatte aangifte indienen bij de Belastingdienst. U krijgt dan binnen twee weken een voorlopige aanslag van de Belastingdienst toegestuurd. Het heeft geen zin om op een woning te reageren als u deze aanslag nog niet heeft.

 

De huur in deze advertentie is onder voorbehoud. Een intakegesprek en een betaalbaarheidstoets kunnen deel uitmaken van de toewijzingsprocedure.

 

 

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

1

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (32m²)
Slaapkamer 2x (20m²)
Keuken 1x (7m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €21,25
Niet subsidiabele servicekosten €8,40

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan