
Badhuisweg 128
1506PB Zaandam, Het Eiland
€827,51
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 01-08-2022 tot 08-08-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
70m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
B
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door ParteonSeniorenwoning gelegen op het Eiland van Zaandam. De woning is gelegen in een seniorencomplex. Op steenworp afstand van het centrum van Zaandam. De supermarkt en diverse horecagelegenheden zijn dichtbij gelegen. Mooi uitzicht over het water. Verbinding met het openbaar vervoer, treinstation is op ca. 10 minuten lopen gelegen. Diverse busverbindingen stoppen in de nabije omgeving.
Indeling: Hal, Toilet en bergruimte bevinden zich in de hal. Eén van de slaapkamers is gelegen aan de voorzijde van de woning. Ruime woonkamer, open keuken voorzien van eenvoudig keukenblok. Overige slaapkamer aan de achterzijde gelegen. Badkamer voorzien van wastafel, planchet en doucheruimte. Het balkon welke uitzicht geeft over het water is toegankelijk via de woonkamer. Let op het betreft hier een seniorenwoning, inwonende kinderen zijn niet toegestaan.
Bijzonderheden:
* Net complex
* Uitzicht over het water/ de Zaan
* Geen inwonende kinderen toegestaan
Let op gasloos koken in deze woning!
Parteon installeert vanaf 1 april 2022 in alle keukens een elektrische aansluiting voor het koken op elektra en verwijderd de gas aansluiting. Het is dan niet meer mogelijk om op gas te koken. Er zijn verschillende soorten aansluitingen en mogelijkheden voor het koken op elektra. Let op bij de aanschaf van uw elektrische kookplaat of fornuis of deze geschikt is voor de aanwezige aansluiting. Informatie over het type aansluiting zal bekend gemaakt worden bij de bezichtiging of na de oplevering van de woning. (Parteon kan niet aansprakelijk gesteld worden voor verkeerd aangeschafte kookplaten of fornuizen).
Voor meer informatie verwijzen we u graag naar
Wanneer tijdens de controle van uw gegevens blijkt dat u uw papieren heeft vervalst of laten vervalsen, dan is dit fraude. U geeft dan bewust verkeerde informatie om voor de woning in aanmerking te komen. In dit geval gaat de woningaanbieding niet door en vervallen ook u uw eventuele andere aanbiedingen. Bovendien kunt u een jaar lang niet reageren in Woningwet. Een huurovereenkomst die onder invloed van bedrog en/of dwaling tot stand is gekomen, is vernietigbaar. Parteon doet altijd aangifte bij de politie van fraude in geschrifte.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
8
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen