
Hermitage 41
1506TX Zaandam, Russische buurt
€1.146,60
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 05-01-2022 tot 20-01-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
77.3m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
Omschrijving
Aangeboden door Rochdale AmsterdamDeze ruime maisonnette ligt op straatniveau/eerste verdieping met uitzicht op het hotel.
Bij entree is de meterkast. De woning heeft een hal met toegang tot de ruime zonnige woonkamer en open keuken. De keuken is voorzien van een keukenblok in hoekopstelling en inbouwapparatuur zoals een oven met elektrische kookplaat, een koel/vriescombinatie, vaatwasser en een afzuigkap. Op de eerste verdieping liggen twee ruime slaapkamers en een badkamer met ligbad, aparte douche en wastafel. Het toilet is apart. De wasmachine aansluiting vindt u in de inpandige berging. Vanuit de slaapkamers heeft u toegang tot het overdekte balkon van 8 m2.
Op de begane grond van het complex is er nog een individuele berging voor bijvoorbeeld uw fiets.
De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m2. De totale gebruiksoppervlakte van deze woning is 110 m2
Woonomgeving
Het appartement ligt in de wijk “Nieuw Rustenburg” en is de plek waar wonen, winkelen, en uitgaan optimaal samenkomen. Alle denkbare voorzieningen zijn in de directe omgeving aanwezig; het appartement ligt in het hart van het nieuwe centrum van Zaandam met alle bekende winkelketens. Ook voor uitgaan en lekker eten bent u in Zaandam op het juiste adres. Wilt u naar de film dan stapt u zo binnen bij Pathé Zaandam. Het NS-station Zaandam (twee minuten lopen) is een intercitystation met snelle verbindingen naar de grote steden in de Randstad. Amsterdam Sloterdijk is binnen zeven minuten bereikbaar, Amsterdam Centraal binnen 12 minuten en Schiphol binnen 17 minuten. Met de auto bent u dankzij de Tweede Coentunnel snel in Amsterdam. En met de fiets of scooter bent u via de Hempont zo in de (hoofd)stad.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
0
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen