Terug Lucy Stonestraat 23
Lucy Stonestraat 23 1506WS Zaandam

Lucy Stonestraat 23
1506WS Zaandam, Spoorbuurt

€808,44

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 29-10-2020 tot 05-11-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

56m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

Fijn appartement in het centrum van Zaandam!

Dit drie kamer appartement is gelegen op de vijfde verdieping van een netjes onderhouden complex. De woning heeft een ruime woonkamer en keuken. Verder zijn er twee slaapkamers en een badkamer met toilet. De woning heeft een Serre aan de woonkamer kant en een berging op de begane grond.

Indien er inbouwapparatuur aanwezig is dan neemt u dit over zonder dat hier kosten aan verbonden zijn. Rochdale zal deze apparatuur niet onderhouden. Bij vervanging van de keuken wordt een standaard witte keuken zonder inbouwapparatuur geplaatst.

Deze woning ligt in de Spoortbuurt, op steeworp afstand van het centrum van Zaandam. Er is betaald parkeren voor de deur (Ongeveer €125,- per jaar)

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

5

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (20.9m²)
Keuken 1x (11.4m²)
Slaapkamer 2x (18.9m²)
Badkamer 1x (4.8m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €27,75
Niet subsidiabele servicekosten €43,55

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan