Butterkamp 2 1544VV Zaandijk

Butterkamp 2
1544VV Zaandijk, Rooswijk

€679,85

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 21-01-2020 tot 28-01-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

64m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

E

Energielabel

Woning:

Deze galerijwoning op de eerste verdieping met hellingbaan is gelegen in de wijk Rooswijk te Zaandijk. Indeling: Gang met toegang tot kleine keuken, badkamer, apart toilet, de woonkamer en de slaapkamers van resp. 11m2 en 6m2. Vanuit de grootste slaapkamer heeft u toegang tot het balkon. Portiek is afgesloten. U heeft een eigen berging voor uw fiets. 

Woonomgeving:

De woning is gelegen in de wijk Rooswijk te Zaandijk. De woning is rustig gelegen. Openbaar Vervoer is prima en het treinstation ligt op 5 minuten fietsafstand evenals diverse sportgelegenheden zoals, voetbal- en tennisvereniging en het zwembad. In de wijk zijn diverse winkels voor uw dagelijkse boodschappen te vinden waaronder een supermarkt, drogist, bakker, kapper etc.

Aanvullende voorwaarden:

Wanneer tijdens de controle van uw gegevens blijkt dat u uw papieren heeft vervalst of laten vervalsen, dan is dit fraude. U geeft dan bewust verkeerde informatie om voor de woning in aanmerking te komen. In dit geval gaat de woningaanbieding niet door en vervallen ook u uw eventuele andere aanbiedingen. Bovendien kunt u een jaar lang niet reageren in Woningwet. Een huurovereenkomst die onder invloed van bedrog en/of dwaling tot stand is gekomen, is vernietigbaar. Parteon doet altijd aangifte bij de politie van fraude in geschrifte.

Zelfstandig ondernemer

Indien u zelfstandig ondernemer bent dient u een recente definitieve aanslag of IBRI in te leveren. Als deze niet representatief of onbekend is dan dient u een voorlopige aanslag in te leveren bij Parteon. U kunt een geschatte aangifte indienen bij de Belastingdienst. U krijgt dan binnen twee weken een voorlopige aanslag van de Belastingdienst toegestuurd. Het heeft geen zin om op een woning te reageren als u deze aanslag nog niet heeft.

De huur in deze advertentie is onder voorbehoud. Een intakegesprek en een betaalbaarheidstoets kunnen deel uitmaken van de toewijzingsprocedure.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

1

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (26m²)
Slaapkamer 2x (17m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €36,80
Niet subsidiabele servicekosten €9,80

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan