Huurprijzen sociale huur in Kockengen
Gemiddeld € 763 per maand (€ 14,46 per m²) voor een sociale huurwoning in Kockengen.
Huurprijs in Kockengen in het kort
- Gemiddelde huur
- € 763
- Laagste - hoogste huur
- € 318 - € 2.140
- Gemiddelde oppervlakte
- 148 m²
- Aanbiedingen sinds 2018
- 116
De gemiddelde huur in Kockengen is € 50 hoger dan het landelijk gemiddelde van € 713. Bekijk het actuele huuraanbod in Kockengen of lees meer over huurwoningen in Kockengen. Landelijke cijfers vind je op de pagina huurprijzen in Nederland.
Bron: aanbod van woningcorporaties en verhuurders op Verhuur-pagina.nl. Het gaat om vraaghuur (de huur waarvoor een woning wordt aangeboden), niet om de huur van zittende huurders.
De aantallen zijn alle aanbiedingen in onze gegevens sinds 2018, dus ook woningen die al verhuurd zijn. Het zijn niet de woningen die nu beschikbaar zijn. Huurprijzen onder € 200 laten we weg omdat het meestal invoerfouten zijn.
Gegevens bijgewerkt: 05-11-2026
Huurprijsontwikkeling per jaar
Volgens de aanbiedingen 2021 tot en met 2025 is de gemiddelde huur gestegen van € 663 naar € 954 per maand.
| Jaar | Gemiddelde huur | € per m² | Aanbiedingen |
|---|---|---|---|
| 2021 | € 663 | - | 17 |
| 2022 | € 644 | - | 13 |
| 2023 | € 745 | - | 14 |
| 2024 | € 804 | - | 24 |
| 2025 | € 954 | - | 10 |
Huurprijs per type woning
| Type woning | Gemiddelde huur | Gemiddeld m² | Aanbiedingen sinds 2018 |
|---|---|---|---|
| Benedenwoning | € 613 | - | 42 |
| Bovenwoning | € 813 | - | 26 |
| Tussenwoning | € 877 | - | 20 |
| Hoekwoning | € 804 | - | 12 |
Huurprijzen per wijk in Kockengen
De aantallen zijn alle aanbiedingen sinds 2018, ook al verhuurde woningen. Op de wijkpagina zie je het huidige aanbod en eerder aangeboden woningen.
| Wijk | Gemiddelde huur | Aanbiedingen sinds 2018 |
|---|---|---|
| Wijk 05 Kockengen | € 763 | 116 |
Huurprijzen per buurt in Kockengen
De buurten met de meeste aanbiedingen sinds 2018. Waar er woningen in die buurt te zien zijn, linkt de buurt naar het huurwoningaanbod.
| Buurt | Gemiddelde huur | Gemiddeld m² | Aanbiedingen sinds 2018 |
|---|---|---|---|
| Kockengen Dorp | € 764 | - | 75 |
| Welgelegen | € 665 | - | 20 |
| Groenlust | € 755 | - | 16 |
| Vierde kwadrant Kockengen | € 939 | - | 4 |
| Polder Spengen | € 2.140 | 148 m² | 1 |
Woningcorporaties met de meeste aanbiedingen
| Woningcorporatie | Gemiddelde huur | Aanbiedingen sinds 2018 |
|---|---|---|
| Woningstichting Vecht en Omstreken Utrecht | € 763 | 82 |
| Woningstichting Kockengen | € 723 | 33 |
| StartHousing | € 2.140 | 1 |
Methodologie
Gebaseerd op 116 gepubliceerde huuraanbiedingen van woningcorporaties tussen 2018 en 2026. We tellen de bruto huur per maand; parkeerplaatsen en onrealistische waardes (onder € 200 of boven € 5.000) zijn uitgesloten. Huur per m² is alleen berekend voor woningen met een bekende oppervlakte. Het zijn aanbodprijzen en dus geen gemiddelde van alle lopende huurcontracten.
Veelgestelde vragen
- Wat is de gemiddelde huurprijs in Kockengen?
- De gemiddelde bruto huur van sociale huurwoningen in Kockengen is € 763 per maand, gebaseerd op 116 huuraanbiedingen.
- Is huren in Kockengen duurder dan het landelijk gemiddelde?
- De gemiddelde huur in Kockengen is € 50 hoger dan het landelijk gemiddelde van € 713 per maand.
- Hoeveel vierkante meter krijg je voor je huur in Kockengen?
- Een gemiddelde huurwoning in Kockengen is 148,0 m² groot, wat neerkomt op gemiddeld € 14,46 per m² per maand.
- In welke buurt in Kockengen zijn de meeste huurwoningen aangeboden?
- In Kockengen Dorp zijn de meeste huuraanbiedingen gepubliceerd (75 sinds 2018), met een gemiddelde huur van € 764 per maand.
Verder kijken
Bekijk alle huurwoningen in Kockengen →
Huurprijzen in andere steden
Reageer snel op nieuwe huurwoningen
Reageer als eerste