Huurprijzen sociale huur in Lienden
Gemiddeld € 657 per maand (€ 7,73 per m²) voor een sociale huurwoning in Lienden.
Huurprijs in Lienden in het kort
- Gemiddelde huur
- € 657
- Laagste - hoogste huur
- € 355 - € 1.237
- Gemiddelde oppervlakte
- 89 m²
- Aanbiedingen sinds 2018
- 286
De gemiddelde huur in Lienden is € 56 lager dan het landelijk gemiddelde van € 713. Bekijk het actuele huuraanbod in Lienden of lees meer over huurwoningen in Lienden. Landelijke cijfers vind je op de pagina huurprijzen in Nederland.
Bron: aanbod van woningcorporaties en verhuurders op Verhuur-pagina.nl. Het gaat om vraaghuur (de huur waarvoor een woning wordt aangeboden), niet om de huur van zittende huurders.
De aantallen zijn alle aanbiedingen in onze gegevens sinds 2018, dus ook woningen die al verhuurd zijn. Het zijn niet de woningen die nu beschikbaar zijn. Huurprijzen onder € 200 laten we weg omdat het meestal invoerfouten zijn.
Gegevens bijgewerkt: 05-11-2026
Huurprijsontwikkeling per jaar
Volgens de aanbiedingen 2021 tot en met 2026 is de gemiddelde huur gestegen van € 591 naar € 790 per maand.
| Jaar | Gemiddelde huur | € per m² | Aanbiedingen |
|---|---|---|---|
| 2021 | € 591 | € 7,24 | 18 |
| 2022 | € 675 | € 7,11 | 38 |
| 2023 | € 682 | € 7,77 | 22 |
| 2024 | € 702 | € 7,48 | 35 |
| 2026 | € 790 | € 9,11 | 20 |
Huurprijs per type woning
| Type woning | Gemiddelde huur | Gemiddeld m² | Aanbiedingen sinds 2018 |
|---|---|---|---|
| Tussenwoning | € 655 | 97 m² | 98 |
| Galerijflat | € 662 | 75 m² | 62 |
| Hoekwoning | € 653 | 97 m² | 50 |
| Benedenwoning | € 615 | 51 m² | 40 |
| Bovenwoning | € 587 | 67 m² | 10 |
| Eindwoning | € 869 | 102 m² | 10 |
Huurprijzen per wijk in Lienden
De aantallen zijn alle aanbiedingen sinds 2018, ook al verhuurde woningen. Op de wijkpagina zie je het huidige aanbod en eerder aangeboden woningen.
| Wijk | Gemiddelde huur | Aanbiedingen sinds 2018 |
|---|---|---|
| Wijk 03 Lienden | € 657 | 286 |
Huurprijzen per buurt in Lienden
De buurten met de meeste aanbiedingen sinds 2018. Waar er woningen in die buurt te zien zijn, linkt de buurt naar het huurwoningaanbod.
| Buurt | Gemiddelde huur | Gemiddeld m² | Aanbiedingen sinds 2018 |
|---|---|---|---|
| Lienden | € 653 | 89 m² | 253 |
| Verspreide huizen Lienden | € 693 | 88 m² | 33 |
Woningcorporaties met de meeste aanbiedingen
| Woningcorporatie | Gemiddelde huur | Aanbiedingen sinds 2018 |
|---|---|---|
| Thius | € 680 | 184 |
| SWB | € 615 | 99 |
| SCW | € 673 | 3 |
Methodologie
Gebaseerd op 286 gepubliceerde huuraanbiedingen van woningcorporaties tussen 2018 en 2026. We tellen de bruto huur per maand; parkeerplaatsen en onrealistische waardes (onder € 200 of boven € 5.000) zijn uitgesloten. Huur per m² is alleen berekend voor woningen met een bekende oppervlakte. Het zijn aanbodprijzen en dus geen gemiddelde van alle lopende huurcontracten.
Veelgestelde vragen
- Wat is de gemiddelde huurprijs in Lienden?
- De gemiddelde bruto huur van sociale huurwoningen in Lienden is € 657 per maand, gebaseerd op 286 huuraanbiedingen.
- Is huren in Lienden duurder dan het landelijk gemiddelde?
- De gemiddelde huur in Lienden is € 56 lager dan het landelijk gemiddelde van € 713 per maand.
- Hoeveel vierkante meter krijg je voor je huur in Lienden?
- Een gemiddelde huurwoning in Lienden is 89,0 m² groot, wat neerkomt op gemiddeld € 7,73 per m² per maand.
- In welke buurt in Lienden zijn de meeste huurwoningen aangeboden?
- In Lienden zijn de meeste huuraanbiedingen gepubliceerd (253 sinds 2018), met een gemiddelde huur van € 653 per maand.
Verder kijken
Bekijk alle huurwoningen in Lienden →
Huurprijzen in andere steden
Reageer snel op nieuwe huurwoningen
Reageer als eerste