Huurprijzen sociale huur in Nijkerkerveen
Gemiddeld € 695 per maand (€ 8,25 per m²) voor een sociale huurwoning in Nijkerkerveen.
Huurprijs in Nijkerkerveen in het kort
- Gemiddelde huur
- € 695
- Laagste - hoogste huur
- € 441 - € 1.105
- Gemiddelde oppervlakte
- 88 m²
- Aanbiedingen sinds 2018
- 158
De gemiddelde huur in Nijkerkerveen is € 18 lager dan het landelijk gemiddelde van € 713. Bekijk het actuele huuraanbod in Nijkerkerveen of lees meer over huurwoningen in Nijkerkerveen. Landelijke cijfers vind je op de pagina huurprijzen in Nederland.
Bron: aanbod van woningcorporaties en verhuurders op Verhuur-pagina.nl. Het gaat om vraaghuur (de huur waarvoor een woning wordt aangeboden), niet om de huur van zittende huurders.
De aantallen zijn alle aanbiedingen in onze gegevens sinds 2018, dus ook woningen die al verhuurd zijn. Het zijn niet de woningen die nu beschikbaar zijn. Huurprijzen onder € 200 laten we weg omdat het meestal invoerfouten zijn.
Gegevens bijgewerkt: 05-11-2026
Huurprijsontwikkeling per jaar
Volgens de aanbiedingen 2020 tot en met 2024 is de gemiddelde huur gestegen van € 682 naar € 691 per maand.
| Jaar | Gemiddelde huur | € per m² | Aanbiedingen |
|---|---|---|---|
| 2020 | € 682 | - | 35 |
| 2021 | € 716 | € 7,69 | 20 |
| 2022 | € 626 | € 7,16 | 13 |
| 2023 | € 730 | - | 42 |
| 2024 | € 691 | € 8,07 | 14 |
Huurprijs per type woning
| Type woning | Gemiddelde huur | Gemiddeld m² | Aanbiedingen sinds 2018 |
|---|---|---|---|
| Tussenwoning | € 665 | 94 m² | 58 |
| Hoekwoning | € 722 | 89 m² | 33 |
| Benedenwoning | € 613 | 66 m² | 19 |
| Galerijflat | € 879 | 52 m² | 14 |
| Portiekflat | € 693 | - | 14 |
| Eindwoning | € 733 | 99 m² | 13 |
Huurprijzen per wijk in Nijkerkerveen
De aantallen zijn alle aanbiedingen sinds 2018, ook al verhuurde woningen. Op de wijkpagina zie je het huidige aanbod en eerder aangeboden woningen.
| Wijk | Gemiddelde huur | Aanbiedingen sinds 2018 |
|---|---|---|
| Nijkerkerveen en Holkerveen | € 693 | 157 |
| € 933 | 1 |
Huurprijzen per buurt in Nijkerkerveen
De buurten met de meeste aanbiedingen sinds 2018. Waar er woningen in die buurt te zien zijn, linkt de buurt naar het huurwoningaanbod.
| Buurt | Gemiddelde huur | Gemiddeld m² | Aanbiedingen sinds 2018 |
|---|---|---|---|
| Nijkerkerveen-Noord | € 689 | 87 m² | 91 |
| Nijkerkerveen-Zuid | € 699 | 79 m² | 66 |
| € 933 | 109 m² | 1 |
Woningcorporaties met de meeste aanbiedingen
| Woningcorporatie | Gemiddelde huur | Aanbiedingen sinds 2018 |
|---|---|---|
| Woningstichting Nijkerk | € 694 | 157 |
| Vervallen Wst Nijkerk | € 826 | 1 |
Methodologie
Gebaseerd op 158 gepubliceerde huuraanbiedingen van woningcorporaties tussen 2018 en 2026. We tellen de bruto huur per maand; parkeerplaatsen en onrealistische waardes (onder € 200 of boven € 5.000) zijn uitgesloten. Huur per m² is alleen berekend voor woningen met een bekende oppervlakte. Het zijn aanbodprijzen en dus geen gemiddelde van alle lopende huurcontracten.
Veelgestelde vragen
- Wat is de gemiddelde huurprijs in Nijkerkerveen?
- De gemiddelde bruto huur van sociale huurwoningen in Nijkerkerveen is € 695 per maand, gebaseerd op 158 huuraanbiedingen.
- Is huren in Nijkerkerveen duurder dan het landelijk gemiddelde?
- De gemiddelde huur in Nijkerkerveen is € 18 lager dan het landelijk gemiddelde van € 713 per maand.
- Hoeveel vierkante meter krijg je voor je huur in Nijkerkerveen?
- Een gemiddelde huurwoning in Nijkerkerveen is 87,5 m² groot, wat neerkomt op gemiddeld € 8,25 per m² per maand.
- In welke buurt in Nijkerkerveen zijn de meeste huurwoningen aangeboden?
- In Nijkerkerveen-Noord zijn de meeste huuraanbiedingen gepubliceerd (91 sinds 2018), met een gemiddelde huur van € 689 per maand.
Verder kijken
Bekijk alle huurwoningen in Nijkerkerveen →
Huurprijzen in andere steden
Reageer snel op nieuwe huurwoningen
Reageer als eerste