Ga naar de inhoud

Huurprijzen sociale huur in Rhenen

Gemiddeld € 658 per maand (€ 9,58 per m²) voor een sociale huurwoning in Rhenen.

Huurprijs in Rhenen in het kort

Gemiddelde huur
€ 658
Laagste - hoogste huur
€ 361 - € 991
Gemiddelde oppervlakte
68 m²
Aanbiedingen sinds 2019
805

De gemiddelde huur in Rhenen is € 55 lager dan het landelijk gemiddelde van € 713. Bekijk het actuele huuraanbod in Rhenen of lees meer over huurwoningen in Rhenen. Landelijke cijfers vind je op de pagina huurprijzen in Nederland.

Bron: aanbod van woningcorporaties en verhuurders op Verhuur-pagina.nl. Het gaat om vraaghuur (de huur waarvoor een woning wordt aangeboden), niet om de huur van zittende huurders.

De aantallen zijn alle aanbiedingen in onze gegevens sinds 2019, dus ook woningen die al verhuurd zijn. Het zijn niet de woningen die nu beschikbaar zijn. Huurprijzen onder € 200 laten we weg omdat het meestal invoerfouten zijn.

Gegevens bijgewerkt: 06-11-2026

Huurprijsontwikkeling per jaar

Volgens de aanbiedingen 2022 tot en met 2026 is de gemiddelde huur gestegen van € 632 naar € 813 per maand.

Gemiddelde huurprijs per jaar
Jaar Gemiddelde huur € per m² Aanbiedingen
2022 € 632 € 9,70 193
2023 € 634 € 9,33 133
2024 € 693 € 10,14 120
2025 € 760 - 44
2026 € 813 - 26

Huurprijs per type woning

Gemiddelde huurprijs per type woning
Type woning Gemiddelde huur Aanbiedingen sinds 2019
Galerijflat € 639 213
Tussenwoning € 698 187
Portiekflat € 591 172
Hoekwoning € 727 72
Corridorflat € 755 65
Benedenwoning € 595 41
Bovenwoning € 606 19
Portiekwoning € 577 15

Huurprijzen per wijk in Rhenen

De aantallen zijn alle aanbiedingen sinds 2019, ook al verhuurde woningen. Op de wijkpagina zie je het huidige aanbod en eerder aangeboden woningen.

Gemiddelde huurprijs per wijk in Rhenen
Wijk Gemiddelde huur Aanbiedingen sinds 2019
Wijk 03 Rhenen Noord € 660 400
Wijk 02 Rhenen West € 639 189
Wijk 01 Rhenen Oost € 682 139
Wijk 00 Rhenen € 644 63
Wijk 07 Achterberg € 674 14

Huurprijzen per buurt in Rhenen

De buurten met de meeste aanbiedingen sinds 2019. Waar er woningen in die buurt te zien zijn, linkt de buurt naar het huurwoningaanbod.

Gemiddelde huurprijs in de buurten met de meeste aanbiedingen in Rhenen
Buurt Gemiddelde huur Aanbiedingen sinds 2019
Rhenen Hoog € 658 388
Molenberg € 613 151
Rhenen Binnenstad € 644 63
Bruine Eng € 703 57
Vogelenzang € 649 48
Donderberg € 738 29
Cunera € 696 20
Grebbekwartier Noord € 684 14
Helling Bergweg € 690 10
Koerheuvel € 752 9

Woningcorporaties met de meeste aanbiedingen

Woningcorporaties naar aantal huuraanbiedingen
Woningcorporatie Gemiddelde huur Aanbiedingen sinds 2019
Rhenam Wonen € 656 792
Mooiland Huiswaarts € 746 9
Veenvesters € 799 3
Woonstede € 736 1

Methodologie

Gebaseerd op 805 gepubliceerde huuraanbiedingen van woningcorporaties tussen 2019 en 2026. We tellen de bruto huur per maand; parkeerplaatsen en onrealistische waardes (onder € 200 of boven € 5.000) zijn uitgesloten. Huur per m² is alleen berekend voor woningen met een bekende oppervlakte. Het zijn aanbodprijzen en dus geen gemiddelde van alle lopende huurcontracten.

Veelgestelde vragen

Wat is de gemiddelde huurprijs in Rhenen?
De gemiddelde bruto huur van sociale huurwoningen in Rhenen is € 658 per maand, gebaseerd op 805 huuraanbiedingen.
Is huren in Rhenen duurder dan het landelijk gemiddelde?
De gemiddelde huur in Rhenen is € 55 lager dan het landelijk gemiddelde van € 713 per maand.
Hoeveel vierkante meter krijg je voor je huur in Rhenen?
Een gemiddelde huurwoning in Rhenen is 68,4 m² groot, wat neerkomt op gemiddeld € 9,58 per m² per maand.
In welke buurt in Rhenen zijn de meeste huurwoningen aangeboden?
In Rhenen Hoog zijn de meeste huuraanbiedingen gepubliceerd (388 sinds 2019), met een gemiddelde huur van € 658 per maand.

Verder kijken

Bekijk alle huurwoningen in Rhenen →

Huurprijzen in andere steden

← Alle huurprijzen per stad

Reageer snel op nieuwe huurwoningen

Reageer als eerste