Terug Van Heuven Goedhartlaan 443
Van Heuven Goedhartlaan 443 1181KS Amstelveen

Van Heuven Goedhartlaan 443
1181KS Amstelveen, Elsrijk Oost

€786,48

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 26-10-2021 tot 02-11-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

64m²

Woonoppervlakte

🛏️

4

Kamers

Verhuurd

Status

Informatie met betrekking tot het coronavirus

Vanwege het Coronavirus verzoekt Eigen Haard haar klanten om bij bezichtiging rekening te houden met en respect te hebben voor anderen die afstand willen bewaren.

Woningkenmerk

Let op: woningkenmerken, plattegrond en huurprijs zijn nog onder voorbehoud. Klik hier voor meer informatie: https://www.woningnetregioamsterdam.nl/Nieuws/Huurprijzen%20onder%20voorbehoud%20bij%20Eigen%20Haard.

Op de Van Heuven Goedhartlaan is betaald parkeren. Voor meer informatie hierover en wat de kosten zijn voor een parkeervergunning, klikt u hier. U wordt dan doorgeleid naar de website van de gemeente Amstelveen. 

De woning
Deze woning ligt met de galerijkant op het oosten en kijkt daar uit op de drukke doorgaande weg Beneluxbaan. Hier rijdt ook de tram. De dichte keuken en 2 slaapkamers liggen aan de galerijkant. De woonkamer en derde slaapkamer liggen aan de westzijde. Het balkon is vanuit de slaapkamer te betreden. Er is een apart toilet en een inpandige badkamer. Op de begane grond is nog een eigen fietsenbox aanwezig. Ook liggen er garages, deze zijn apart te huur. Voor informatie hierover zie de volgende link: https://www.eigenhaard.nl/te-huur/parkeren/

Winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen richting de snelweg zijn dichtbij. Welke voorzieningen zijn er in de buurt? Kijk bij tabblad Buurt om meer over de buurt te weten te komen. De huurprijs en plattegrond zijn onder voorbehoud. 

Technische staat
We leveren de woning volgens de Eigen Haard standaard op. 
Voor meer informatie kijkt u op onze site: https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/oplevering#F4BBB11819D44A4184749E7F8DD30BD7
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk aan schilderen van de muren en plafonds, afstomen van behang en/ of het leggen van een vloer.

Wilt u de woning huren? 

Voor meer informatie over welke documenten u nog meer moet inleveren op het moment dat u eerste kandidaat wordt voor de woning, kijkt u op onze website: https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/acceptatie-en-toewijzing

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

3

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Badkamer 1x (5m²)
Keuken 1x (5m²)
Slaapkamer 3x (30m²)
Woonkamer 1x (21m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €26,11
Niet subsidiabele servicekosten €81,71

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan