Smeenklaan 15 1182GD Amstelveen

Smeenklaan 15
1182GD Amstelveen, Patrimonium

€730,58

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 12-06-2022 tot 19-06-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

42m²

Woonoppervlakte

🛏️

2

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

C

Energielabel

De woning

Op de 1e verdieping, te bereiken met de trap, is de entree tot de woning. Vanuit de hal is er toegang tot de woonkamer en een gesloten keuken en de badkamer met douche en toilet. De slaapkamer is berikbaar via de  woonkamer. Het appartement beschikt over een balkon en is bereikbaar via de slaapkamer. Woning heeft een nieuwe keuken.  Woning heeft een inpandige berging van 4m2 verder geen ander berging. In de woning is géén gas aanwezig, u kookt dus op elektra en zult daar wellicht een ander kooktoestel voor moeten aanschaffen. Huur is inclusief stookkosten en warmwater verbruik.

Binnen nu en 2 jaar gaan wij verduurzamen en groot onderhoud aan het gebouw en waar nodig in de woning uitvoeren. In het najaar 2022 worden de galerij aangepakt en brengen we in de pui glaslamellen aan.

Let op: het complex zelf is gehorig. Houdt u hier daarom rekening mee met de keuze wel of niet te reageren op deze woning. 

Save

Dit complex staat in de planning voor het uitvoeren van het Samen Verduurzamen project van Eigen Haard. Voor meer informatie kijkt u op deze website:

https://www.eigenhaard.nl/in-jouw-wijk/duurzaamheid/samen-verduurzamen/

Buurt
Welke voorzieningen zijn er in de buurt? Kijk bij tabblad Buurt om meer over de buurt te weten te komen. De huurprijs en plattegrond zijn onder voorbehoud. 

Let op: woningkenmerken, plattegrond en huurprijs zijn nog onder voorbehoud. Klik hier voor meer informatie: https://www.woningnetregioamsterdam.nl/Nieuws/Huurprijzen%20onder%20voorbehoud%20bij%20Eigen%20Haard

Technische staat
We leveren de woning volgens de Eigen Haard standaard op.  Voor meer informatie kijkt u op onze site:  https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/oplevering#F4BBB11819D44A4184749E7F8DD30BD7
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk aan schilderen van de muren en plafonds, afstomen van behang en/ of het leggen van een vloer.

Wilt u de woning huren?
Voor meer informatie over welke documenten u nog meer moet inleveren op het moment dat u eerste kandidaat wordt voor de woning, kijkt u op onze website: https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/acceptatie-en-toewijzing

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

1

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (18m²)
Slaapkamer 1x (12m²)
Keuken 1x (7m²)
Badkamer 1x (4m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €24,40
Niet subsidiabele servicekosten €157,69

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan