
Maarten Lutherweg 344
1185BA Amstelveen, Augustinuspark
€652,29
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 28-01-2020 tot 04-02-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
65m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
B
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Eigen HaardDe woning
Welke voorzieningen zijn er in de buurt? Kijk bij tabblad Buurt om meer over de buurt te weten te komen. De plattegrond is onder voorbehoud.
De keuken is apart van de woonkamer. Het toilet is apart van de badkamer. De woonkamer heeft een balkon dat op het oosten ligt. De woning kijkt vanaf de woonkamer op de Amstelveense verkeersader Beneluxbaan, hier rijdt ook de tram.
De omgeving
Het winkelcentrum Groenhof ligt vlakbij, evenals de winkelstrip aan de Van der Hooplaan. Sportcentrum, zwembad en diverse sportverenigingen zijn in de onmiddellijke nabijheid. Dit geldt ook voor diverse scholen. Snelweg en verbinding naar Amsterdam zijn binnen een paar minuten bereikt.
Technische staat
We leveren de woning volgens de Eigen Haard standaard op. Schilderen, witten en behangen zijn voor rekening van de huurder.
Voor meer informatie kijkt u op onze site: https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/oplevering-van-de-woning.
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk aan schilderen van de muren en plafonds, afstomen van behang en/ of het leggen van een vloer.
Wilt u de woning huren?
Voor meer informatie over welke documenten u nog meer moet inleveren op het moment dat u eerste kandidaat wordt voor de woning, kijkt u op onze website: http://www.eigenhaard.nl/woningtoewijzing.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
1
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen