Benderslaan 33
1185EG Amstelveen, Van der Leekbuurt
€939,93
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 13-04-2026 tot 20-04-2026. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
61m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Leegstand
Status
C
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Eigen HaardVoorrang voor inwoners van gemeente Amstelveen
Voor deze woningen hebben inwoners van de gemeente Amstelveen voorrang. U moet hierbij aan de volgende voorwaarden voldoen:
- minimaal 6 jaar onafgebroken ingeschreven staan bij de gemeente Amstelveen (ingeschreven in de basisregistratie Personen van de gemeente Amstelveen) Controleer voordat je op deze woning reageert of je aan bovenstaande voorwaarden voldoet. Dit wordt gecontroleerd na het aanleveren van de documenten.
Bijzonderheden
- Gratis parkeren
- Let op: woningkenmerken, energielabel, plattegrond en huurprijs zijn nog onder voorbehoud. Klik hier voor meer informatie.
- In 2026 voeren onder voorbehoud buiten schilderwerkzaamheden uit
- Deze woning ligt in een gebied nabij Schiphol. Hierdoor kunt u (mogelijke) geluids- en milieuoverlast ervaren
De woning
- Woonkamer met aparte keuken
- Koken op gas
- 3 slaapkamers
- Kleine badkamer
- Toilet in de hal met fonteintje
- Op de verdieping geen 2e toilet aanwezig
- Voor & achtertuin
- Zolderberging met vlizotrap
- Wasmachine aansluiting in de keuken
- Inpandige berging van 5m2
In de buurt
- Basisschool (op fietsafstand)
- Middelbare school (op fietsafstand)
- Winkelcentrum (op fietsafstand)
- Openbaar vervoer (op loopafstand)
- Supermarkt (op fietsafstand)
Let op: woningkenmerken, energielabel, plattegrond en huurprijs zijn nog onder voorbehoud. Klik hier voor meer informatie.
Technische staat
We leveren de woning volgens de Eigen Haard standaard op. Voor meer informatie kijkt u op onze site.
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk aan schilderen van de muren en plafonds, afstomen van behang en/ of het leggen van een vloer.
Wilt u de woning huren?
Voor meer informatie over welke documenten u nog meer moet inleveren op het moment dat u eerste kandidaat wordt voor de woning, kijkt u op onze website
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Tussenwoning
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen