Lindenlaan 297 1185LL Amstelveen

Lindenlaan 297
1185LL Amstelveen, Augustinuspark

€706,44

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 28-06-2022 tot 05-07-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

63m²

Woonoppervlakte

🛏️

4

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

C

Energielabel

De woning

- Derde verdieping, te bereiken met de trap.

- Hal met toilet.

- woonkamer op het zuiden.

- Gesloten keuken met balkon, op het noorden.

- 3 Slaapkamers. Twee te bereiken vanuit de hal en liggend op het zuiden, 1 vanuit de woonkamer en liggend op het noorden.

- Badkamer,  zowel te bereiken vanuit de derde slaapkamer als de keuken.

- Twee balkons. Een op het zuiden, bereikbaar vanuit de slaapkamer. De andere op het noorden, bereikbaar vanuit de keuken.

- Aparte externe berging gelegen op de begane grond in de entreehal. 

- Wasmachine aansluiting in de keuken.

- De gehele woning is voorzien van CV.

 

Buurt
De woning ligt aan de noordkant aan de doorgaande weg Llindenlaan. Aan de kant van de woonkamer kijkt men uit op een groen plantsoen, een klein speeltuintje en eengezinswoningen. Winkels, openbaar vervoer, scholen (basis en middelbaar), diverse sportvoorzieningen en restaurants zijn allemaal (op loopafstand) in de wijk aanwezig. Welke voorzieningen zijn er in de buurt? Kijk bij tabblad Buurt om meer over de buurt te weten te komen. De huurprijs en plattegrond zijn onder voorbehoud. 

Let op: woningkenmerken, plattegrond en huurprijs zijn nog onder voorbehoud. Klik hier voor meer informatie: https://www.woningnetregioamsterdam.nl/Nieuws/Huurprijzen%20onder%20voorbehoud%20bij%20Eigen%20Haard

Technische staat
We leveren de woning volgens de Eigen Haard standaard op.  Voor meer informatie kijkt u op onze site:  https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/oplevering#F4BBB11819D44A4184749E7F8DD30BD7
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk aan schilderen van de muren en plafonds, afstomen van behang en/ of het leggen van een vloer.

Wilt u de woning huren?
Voor meer informatie over welke documenten u nog meer moet inleveren op het moment dat u eerste kandidaat wordt voor de woning, kijkt u op onze website: https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/acceptatie-en-toewijzing

Woningen in de buurt van Schiphol
" Deze woning ligt in een gebied nabij Schiphol. Hierdoor kunt u (mogelijke) geluids- en milieuoverlast ervaren ".

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Portiekflat

Verdieping

3

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (18m²)
Slaapkamer 3x (27m²)
Keuken 1x (6m²)
Badkamer 1x (3m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €20,90
Niet subsidiabele servicekosten €6,88

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan