
Christiaan Bruningsstraat 6 1
1065CT Amsterdam, Jacques Veltmanbuurt
€617,64
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 28-11-2019 tot 05-12-2019. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
63.2m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
C
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Lieven de Key AmsterdamVoor deze woning wordt een tijdelijk contract afgesloten, met een looptijd van maximaal 5 jaar. U krijgt een nieuwe inschrijving, met behoud van uw inschrijfduur. Binnen 5 jaar moet u zelf een andere woning hebben gevonden.
Woning
Leuke twee kamer woning met twee balkons. Zolder en privé berging op de begane grond. cv-installatie voor warmte en warmwater.
Overnamemogelijkheid: Vloer hele woning , gordijnen en diverse losse spullen worden ter overname aangeboden door oude huurder.
Woonomgeving
Winkels en openbaar vervoer op een paar minuten lopen. Sierplein en Station lelylaan .
Aanvullende voorwaarden
Let op!! Voor deze jongerenwoning kom je alleen in aanmerking als je op de huuringangsdatum nog geen 28 jaar bent. Voltijdstudenten komen niet voor een jongerenwoning in aanmerking.
Waarborgsom
De Key brengt een waarborgsom ter hoogte van één maand netto huur in rekening. Deze waarborgsom betaal je samen met de eerste huur vóór ondertekening van de huurovereenkomst.
Let op!! Voor deze jongerenwoning kom je alleen in aanmerking als je op de huuringangsdatum nog geen 28 jaar bent.
Voltijdstudenten komen niet voor een jongerenwoning in aanmerking.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekwoning
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen