Terug Veeteeltstraat 125 -2 E
Veeteeltstraat 125 -2 E 1097WT Amsterdam

Veeteeltstraat 125 -2 E
1097WT Amsterdam, Betondorp

€616,47

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 02-12-2019 tot 09-12-2019. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

34m²

Woonoppervlakte

🛏️

2

Kamers

Verhuurd

Status

Karakteristieke bovenwoning met een klein balkon in Betondorp.

Woning
De woning ligt op de tweede etage. Vanuit de hal bereik je de woonkamer, aparte keuken, slaapkamer en badkamer met douche en toilet. De woonkamer en slaapkamer geeft toegang tot het balkon. De woningen in Betondorp zijn gehorig. Houdt rekening met behang- en schilderwerkzaamheden. 

Woonomgeving
In de directe omgeving is een bakker aanwezig en openbaar vervoer is op loopafstand. De woning ligt vlakbij de ring A-10. In de buurt is er een gezellig dorpsplein met buurtwinkels. 

Aanvullende voorwaarden
Deze goedkopere sociale huurwoning verhuren wij met voorrang aan woningzoekenden met inkomen van maximaal € 22.700 (1 persoon) of maximaal   € 30.825 (2 personen). Voor AOW-gerechtigde (1 persoon) is dat maximaal € 22.675. Zijn er geen kandidaten met dit inkomen? Dan komen kandidaten met een hoger inkomen in aanmerking. Meer informatie: www.ymere.nl/passendtoewijzen

Een controle op identiteitsdocumenten is een standaard onderdeel van onze toewijzingsprocedure


 

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Bovenwoning

Verdieping

2

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (16m²)
Slaapkamer 1x (9m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €1,00
Niet subsidiabele servicekosten €8,01

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan