Terug Burgemeester Schaapstraat 107
Burgemeester Schaapstraat 107 1561WC Krommenie

Burgemeester Schaapstraat 107
1561WC Krommenie, Snuiverbuurt

€806,08

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 28-07-2021 tot 04-08-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

63m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

G

Energielabel

Leuke seniorenwoning op een mooie plek

Dit appartement is gelegen in een seniorencomplex met lift.

Indeling 

appartement is gelegen op de 2e etage van dit mooie complex met afgesloten deuren voor toegang naar het complex. 

Gang, toegang tot de inpandige berging, toegang tot de woonkamer met open keuken vanuit de woonkamer heeft u toegang tot een gang waar u de slaapkamers, badkamer, toilet en toegang tot de inpandige berging.

Complex is gelegen op loopafstand van het gezellige centrum van Krommenie. Supermarkt is op 3 min. loopafstand.

Deze woning is gelabeld voor kandidaten die voorrang kunnen krijgen inzake het 65+ voorrangs regeling. Dit is een voorrangsregeling die alleen geldig is als u in een huurwoning woont van 1 van de deelnemende corporaties in Zaanstreek/ Waterland.

Let op dat al uw gegevens correct zijn.

 

I.v.m. de coronacrisis hanteert Parteon een aangepaste werkwijze. Dit houdt in dat wij bezichtigingen doen met slechts 3 kandidaten. Mocht u besluiten niet te willen (laten) bezichtigen, zijn wij genoodzaakt om de volgende kandidaat in de wachtrij te benaderen. U maakt dan helaas geen aanspraak meer op deze woning.

 

 

FRAUDE
Indien wij constateren dat documenten zijn vervalst en niet overeenkomen met de werkelijke situatie dan noemen we dat fraude. Dit geldt ook als u bewust een verkeerde voorstelling van de situatie geeft. Hier staat een zware sanctie op. De woningaanbieding wordt ingetrokken en u wordt voor de duur van één jaar geblokkeerd om via Woningnet te reageren.

ZELFSTANDIG ONDERNEMER

Indien u zelfstandig ondernemer bent dient u een recente definitieve aanslag of IBRI in te leveren. Als deze niet representatief of onbekend is dan dient u een voorlopige aanslag in te leveren bij Parteon. U kunt een geschatte aangifte indienen bij de Belastingdienst. U krijgt dan binnen twee weken een voorlopige aanslag van de Belastingdienst toegestuurd. Het heeft geen zin om op een woning te reageren als u deze aanslag nog niet heeft.

 

De huur in deze advertentie is onder voorbehoud. Een intakegesprek en een betaalbaarheidstoets kunnen deel uitmaken van de toewijzingsprocedure.

 

LET OP!

Indien u kandidaat 1 wordt voor deze woning willen wij u erop wijzen dat u uw persoonlijke gegevens binnen 3 werkdagen bij Parteon dient in te leveren. Mochten de gegevens niet op tijd binnen zijn dan is Parteon genoodzaakt om de woning aan de volgende kandidaat aan te bieden.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Corridorflat

Verdieping

2

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (21m²)
Slaapkamer 2x (20m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €24,00
Niet subsidiabele servicekosten €161,24

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan