De Biezenkamp 194 3831JA Leusden

De Biezenkamp 194
3831JA Leusden, Rozenboom

€1.243,22

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 29-01-2025 tot 06-02-2025. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

77.61m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Leegstand

Status

🌟

A

Energielabel

 

Huurders die een sociale huurwoning achterlaten van Omthuis krijgen voorrang op deze woning.

Een mooi en ruim 3-kamer appartement op de tweede verdieping voor senioren in winkelcentrum De Biezenkamp!

Deze woning is bij voorkeur geschikt voor 1 persoon of een stel vanaf 65 jaar. Huishoudens van meer dan twee personen of met kinderen worden afgewezen.

Verhuurdatum
De woning is onder voorbehoud per medio februari 2025 beschikbaar. Donderdagochtend 13 februari is de bezichtiging. Genodigden ontvangen hiervoor een uitnodiging met het tijdstip van de bezichtiging. 

Het gebouw
In dit seniorencomplex is elke verdieping bereikbaar met zowel de trap als de lift. Er is een gezellige gezamenlijke binnentuin op de eerste verdieping. Elke woning heeft een eigen berging in de kelder van het complex en er is voldoende parkeergelegenheid rondom het gebouw. U kunt op verzoek ook een parkeerplaats huren in de parkeergarage van het complex. Er bevindt zich op elke verdieping een scootmobielruimte waar (bij voldoende beschikbaarheid) een plek te huur is. Meer informatie hierover ontvangt u bij toewijzing. 

De woning
Dit mooie en ruime 3-kamer appartement is gelegen op de tweede verdieping en heeft een balkon op het westen met uitzicht over het marktplein van de Biezenkamp waar elke dinsdag de weekmarkt plaatsvindt. De woning heeft een zeer ruime woonkamer met hoge ramen,  een open hoekkeuken met afzuigkap, oven en inductiekookplaat (deze voorziening is aanwezig. Voor onderhoud is de huurder zelf verantwoordelijk) . Er zijn 2 ruime slaapkamers. De badkamer heeft een douchehoek, tweede toilet en een wastafel. Er is ook nog een separaat toilet in de hal. De wasmachineaansluiting bevindt zich in de inpandige technische berging. 

De woning wordt leeg opgeleverd. Er zijn geen overnames in de woning. 

Staat van de woning
Omthuis levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.

Wat moet u vaak nog zelf doen?
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk daarbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren en het schilderen en behangen van de muren en plafonds.

Wonen in Leusden
Wonen in een dorp met alle nodige voorzieningen en toch dichtbij een grote stad? Dat biedt Leusden. Het dorp  is goed bereikbaar via de A28 en licht dicht bij de A1. Ook via openbaar vervoer. Binnen een kwartier ben je in Amersfoort en in een half uur in Utrecht. Voor je boodschappen kun je in verschillende winkelcentra terecht. De Biezenkamp en  Hamershof bijvoorbeeld, met meer dan 90 winkels, is een veelzijdig shopping center. Gezellig een avondje uit? Mogelijkheden genoeg met gevarieerde horeca, theater De Tuin en het bekende AFAS-theater.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

2

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer/keuken 1x (42.19m²)
Slaapkamer 2x (28.15m²)
Badkamer 1x (6.28m²)
Berging 2x (7.91m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €24,00
Niet subsidiabele servicekosten €34,40

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

minimaal € 49669
maximaal € 67366
minimaal € 54847
maximaal € 89821
vanaf 65 jaar
2
Uitsluitend voor huishoudens zonder inwonende kinderen
Meld je aan