De Biezenkamp 196 3831JA Leusden

De Biezenkamp 196
3831JA Leusden, Rozenboom

€957,97

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 23-09-2025 tot 28-09-2025. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

55.2m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Leegstand

Status

🌟

A

Energielabel

Verhuurdatum 
De woning is onder voorbehoud beschikbaar begin oktober 2025.

De woning 
Dit ruime 3-kamer appartement is gelegen op de tweede verdieping en bereikbaar met de lift en trap. De woning is mooi onderhouden en heeft vanuit de woonkamer een open keuken met eethoek. Er zijn twee slaapkamers en een inpandige berging waar de wasmachine geplaatst kan worden. De ruime badkamer heeft een toilet, douche en wastafel. Naast de voordeur is een kleine ruimte wat als terras kan worden gebruikt.

Dit complex ligt in het winkelcentrum De Biezenkamp en boven de basisscholen en speelplaats. Dit zorgt overdag voor een gezellige drukte. 

Bezichtigen
De woning wordt met de zittende huurder bezichtigd omdat er overnames aanwezig zijn in de woning. Bezichtigen is verplicht.

Overnames 
Overnames kunnen alleen doorgaan als een kandidaat de woning toegewezen heeft gekregen voor einddatum contract van de huidige huurder. Overnames regelen huidige en nieuwe huurder onderling. Voor het onderhoud van overnames is de nieuwe huurder zelf verantwoordelijk. 

Overnames onder andere zijn:
- Vloer
- Meerwerk keuken
- Lampen
- Gordijnen

Staat van de woning 
Omthuis levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig. 

Wat moet u vaak nog zelf doen? 
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk daarbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren en het schilderen en behangen van de muren en plafonds. 

Wonen in Leusden 
Wonen in een dorp met alle nodige voorzieningen en toch dichtbij een grote stad? Dat biedt Leusden. Het dorp  is goed bereikbaar via de A28 en licht dicht bij de A1. Ook via openbaar vervoer. Binnen een kwartier ben je in Amersfoort en in een half uur in Utrecht. Voor je boodschappen kun je in verschillende winkelcentra terecht. De Biezenkamp en  Hamershof bijvoorbeeld, met meer dan 90 winkels, is een veelzijdig shopping center. Gezellig een avondje uit? Mogelijkheden genoeg met gevarieerde horeca, theater De Tuin en het bekende AFAS-theater. 

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

2

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Berging 2x (7.21m²)
Badkamer/toilet 1x (4.87m²)
Slaapkamer 2x (19.6m²)
Woonkamer 1x (35.6m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €24,00
Niet subsidiabele servicekosten €33,90

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Uitsluitend voor huishoudens zonder inwonende kinderen
Voor 1- en 2-persoonshuishoudens kunnen huurkorting krijgen op de huurprijs
Je inkomen is niet hoger dan € 49669
Je inkomen is niet hoger dan € 54847
55 jaar
Meld je aan