Gildenburg 10
3834AT Leusden, Zwanenburg
€937,08
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 09-01-2026 tot 13-01-2026. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
56.64m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Leegstand
Status
B
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door OmthuisDe minimale leeftijd van de oudste bewoner is 65 jaar. De woning is geschikt voor maximaal 2 personen. Kinderen mogen niet inwonen in dit appartement.
U krijgt voorrang op deze woning, als u huurder bent van Omthuis en deelnemer bent aan ons doorstroomproject Van Groot naar Fijn. Meer informatie hierover leest u op onze website.
Voorrang voor woningzoekenden met binding gemeente Leusden!
In uw DAK-Account heeft u de keuze om binding met de gemeente Leusden aan te zetten. Wij toetsen of u daadwerkelijk binding heeft met de gemeente Leusden aan de hand van onderstaande eisen. Wanneer u ten onrechte de binding heeft aangezet dan komt u niet meer in aanmerking voor de woning.
Maatschappelijke binding (inwoner van gemeente Leusden) toont u aan door een uittreksel uit de gemeentelijke basisadministratie met specificatie historische adressen (Let op: er moeten meer specificaties op uw BRP staan zoals burgerlijke staat en huidige gezinssamenstelling.)
Voor meer informatie en uitleg over de binding kijkt u op onze website Vraag en antwoord - Omthuis
Verhuurdatum
De woning is onder voorbehoud beschikbaar begin februari 2026 beschikbaar.
De woning
Leuk gelegen woning op de begane grond met een kleine voor en achtertuin.
Indeling is als volgt: U komt binnen in de hal, aan uw rechterzijde het toilet aan de linkerzijde een extra bergkast. Kleine slaapkamer en badkamer aan de linkerzijde, aan het einde van de hal toegang tot de 2de slaapkamer in deze slaapkamer toegang tot de kleine achtertuin. Woonkamer voorzien van open keuken en een deur met toegang tot de kleine voortuin. In een aparte bergkast buiten de woning bevinden zich de CV ketel en in de andere bergkast buiten de woning de meterkast. Dit is een individuele meterkast en CV ketel. De woning heeft ook nog een extra berging waar u bijvoorbeeld uw fiets en tuinspullen kunt opslaan. Deze berging is op korte loopafstand in de wijk gelegen.
Houd u er rekening mee dat deze woning een voortuin en achtertuin heeft. Daarom is het goed om vooraf na te denken of u de tuin goed kunt onderhouden. Op de plattegrond zijn is de tuin nog niet ingetekend.
Overnames
Er zijn geen overnames in de woning aanwezig. In geval dat er overnames zijn dan kunnen die alleen doorgaan als een kandidaat de woning toegewezen heeft gekregen voor einddatum contract van de huidige huurder. Overnames regelen huidige en nieuwe huurder onderling. Voor het onderhoud van overnames is de nieuwe huurder zelf verantwoordelijk.
Staat van de woning
Omthuis levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u vaak nog zelf doen?
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk daarbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren en het schilderen en behangen van de muren en plafonds.
Wonen in Leusden
Wonen in een dorp met alle nodige voorzieningen en toch dichtbij een grote stad? Dat biedt Leusden. Het dorp is goed bereikbaar via de A28 en licht dicht bij de A1. Ook via openbaar vervoer. Binnen een kwartier ben je in Amersfoort en in een half uur in Utrecht. Voor je boodschappen kun je in verschillende winkelcentra terecht. De Biezenkamp en Hamershof bijvoorbeeld, met meer dan 90 winkels, is een veelzijdig shopping center. Gezellig een avondje uit? Mogelijkheden genoeg met gevarieerde horeca, theater De Tuin en het bekende AFAS-theater.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekflat
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen