
Burgemeester Swartstraat 26
1511BH Oostzaan, Kerkstraat
€802,69
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 26-07-2023 tot 02-08-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
68.1m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
A+
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door WormerWonenDriekamer appartement op de 1e verdieping in Oostzaan met voorrang voor starters met binding Oostzaan
Toewijzingsinformatie
Deze woning wordt geadverteerd met voorrang voor starters met binding van Oostzaan. Wat houdt dat in?
Bent u 1e kandidaat dan controleert WormerWonen of u daadwerkelijk voldoet aan deze voorwaarde. U dient te voldoen aan het volgende.
U laat geen zelfstandig huur- of koopwoning achter als u verhuist en bent ten minste zes jaar onafgebroken ingezetene dan wel was gedurende voorafgaande tien jaar ten minste zes jaar onafgebroken ingezetene van de gemeente Oostzaan. U toont dit aan door het uittreksel uit de basisregistratie personen van de gemeente.
Energielabel & aandachtspunten
EPA-label: A+
Woningkenmerken
- Appartement ligt op de 1e etage – lift aanwezig
- Woonkamer
- Open keuken
- 2 Slaapkamers
- Toilet
- Badkamer met douche en wastafel
- Berging in de woning met wasmachineaansluiting
- Balkon
- Eigen fietsenberging op de begane grond
In de buurt
- Winkelcentrum Oostzaan op 250 meter afstand
- In Oostzaan zijn verschillende winkels en andere voorzieningen aanwezig, zoals scholen, kerken, een postkantoor, een bibliotheek en een medisch centrum. Oostzaan beschikt over een uniek recreatie- en wandelgebied: Het Twiske. Dit 650 hectare grote terrein beschikt over een surfplas, fietspaden en biedt diverse mogelijkheden voor dagrecreatie.
Verduurzaming: wat is er al gedaan?
Dubbele beglazing
Technische staat
- Houd u er rekening mee dat u zelf nog wat aan de woning moet doen. Denk aan schilderen van muren en plafonds, afstomen van behang en/of leggen van een vloer.
- De volgende zaken heeft WormerWonen altijd voor u gedaan:
- De sloten (cilinders) in de buitendeuren zijn vervangen
- Het hang- en sluitwerk is gecontroleerd en afgesteld
- De cv-installatie is bijgevuld en ontlucht
- De ventilatie-ventielen en -roosters zijn gereinigd en gangbaar gemaakt
- De kranen zijn gecontroleerd en gebreken verholpen
- De toiletbril(len) is vervangen
- De douchekop en -slang zijn vervangen
- De vloeren zijn bezemschoon gemaakt
- Het tegelwerk is gereinigd (kalk)
- De keukendeurtjes en -laden zijn afgesteld
Overname/evt. overige informatie
- De volgende zaken kunt u eventueel van de vorige bewoner overnemen (mits deze zaken zich nog in de woning bevinden als u definitief de nieuwe huurder wordt): onder andere extra stukje aanrechtblad, gordijnrails, inbouwapparatuur, raamdecoratie, vloerbedekking, wastafelmeubel
- De aangebrachte schutting, die u ziet op de foto, gaat weg
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
1
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen