Prins Hendrikstraat 9 1191AW Ouderkerk aan de Amstel

Prins Hendrikstraat 9
1191AW Ouderkerk aan de Amstel, Ouderkerk aan de Amstel

€640,34

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 22-06-2022 tot 29-06-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

50m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

G

Energielabel

Informatie met betrekking tot het Coronavirus
Vanwege het Coronavirus verzoekt Eigen Haard haar klanten om bij bezichtiging rekening te houden met en respect te hebben voor anderen die afstand willen bewaren.

De woning

De indeling van het appartement:

Op de begane grond is de entree tot de woning. Vanuit de entree komt u via de trap op de overloop waar er toegang is tot de ruime woonkamer met een open keuken, op de overloop bevindt zich ook het toilet., via de trap in de woonkamer komt u op de 2e verdieping waar zich 2 slaapkamers en de badkamer met douche en het tweede toilet bevinden. Op de tweede verdieping bevindt zich ook nog een interne berging. Het appartement beschikt over een fijn balkon op het oosten Er is een aparte externe berging gelegen op de begane grond. De gehele woning is voorzien van CV.

Buurt
In de buurt van winkels en het ov. Via de provinciale weg zit u snel op de snelwegen A9 en A2.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt? Kijk bij tabblad Buurt om meer over de buurt te weten te komen. De huurprijs en plattegrond zijn onder voorbehoud. 

Let op: woningkenmerken, plattegrond en huurprijs zijn nog onder voorbehoud. Klik hier voor meer informatie: https://www.woningnetregioamsterdam.nl/Nieuws/Huurprijzen%20onder%20voorbehoud%20bij%20Eigen%20Haard

Technische staat
We leveren de woning volgens de Eigen Haard standaard op.  Voor meer informatie kijkt u op onze site:  https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/oplevering#F4BBB11819D44A4184749E7F8DD30BD7
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk aan schilderen van de muren en plafonds, afstomen van behang en/ of het leggen van een vloer.

Wilt u de woning huren?
Voor meer informatie over welke documenten u nog meer moet inleveren op het moment dat u eerste kandidaat wordt voor de woning, kijkt u op onze website: https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/acceptatie-en-toewijzing

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Bovenwoning

Verdieping

1

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (30m²)
Slaapkamer 2x (20m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €3,90
Niet subsidiabele servicekosten €3,19
Water €0,00

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan