Helling 390 3523CC Utrecht

Helling 390
3523CC Utrecht, Tolsteeg en Rotsoord

€840,47

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 09-10-2018 tot 17-10-2018. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

59m²

Woonoppervlakte

🛏️

2

Kamers

Leegstand

Status

Op locatie “de Trip” aan de Helling is sinds kort de bouw voltooid van de drie gebouwen Branding, Briljant en Kade. In die gebouwen zijn in totaal 253 startersappartementen en een aantal commerciële ruimten gerealiseerd. Dit voormalige bedrijventerrein is getransformeerd tot een woon- en werkgebied voor woonstarters, creatieve bedrijvigheid en horeca. Naast de horeca- en bedrijfsvoorzieningen voor de deur zijn de historische binnenstad en het treinstation Utrecht Vaartsche Rijn slechts op loopafstand.

 

Duurzaamheid is op “de Trip” een belangrijk thema. Zo is bijvoorbeeld de klimaat- en tapwaterinstallatie van de nieuwbouw klimaatneutraal. Er wordt gebruik gemaakt van warmte- en koudeopslag in de bodem in combinatie met warmtepompen met een hoog energierendement en zonnestroom. Hierdoor is het mogelijk om met minder energieopwekking een zelfde comfort te bieden als bij conventioneel verwarmde gebouwen door fossiele brandstoffen. BREEAM is een beoordelingsmethode om de duurzaamheidprestatie van gebouwen te bepalen. De Trip heeft voor het ontwerp en de oplevering een BREEAM-certificaat met 3 sterren ontvangen. Daarmee is de duurzaamheidsprestatie van het project beoordeeld als ‘very good’. Vanzelfsprekend zijn in de parkeergarage op de Trip plaatsen beschikbaar met oplaadpunten voor een elektrische auto. 

Het loftappartement met entresol in gebouw Briljant is voorzien van een keuken met afzuigkap. De badkamer is uitgerust met een toilet, inloopdouche en wastafel. De voorziening voor een wasmachine is in de technische ruimte/berging aanwezig. Het appartement wordt verwarmd door middel van vloerverwarming. Gebouw Briljant beschikt over een gemeenschappelijk dakterras op de 4e verdieping met een fraai uitzicht over de stad Utrecht. Onder de gebouwen is een gezamenlijke parkeergarage gerealiseerd met parkeerplaatsen voor de huurders van de Trip. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen is vastgesteld op basis van de gemeentelijke parkeernorm en is minder dan het aantal appartementen.

Loting

De kandidatenlijst wordt door middel van loting vastgesteld. Kandidaten t/m 30 jaar krijgen voorrang. De eerste 10 kandidaten worden uitgenodigd voor een bezichtiging. Voorwaarden Om in aanmerking te komen voor het appartement toetsen wij of je tot onze startersdoelgroep behoort en of je inkomen passend is. Voor vrije sectorhuur vraagt Jebber een (gezamenlijk) bruto jaarinkomen van minimaal € 36.798,- en maximaal € 80.000,- per huishouden.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

5

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (36m²)
Slaapkamer 1x (16m²)

💰 Prijsopbouw

Niet subsidiabele servicekosten €33,17

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan