
Rubenslaan 13
3451JK Vleuten, Vleuten
€454,55
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 18-08-2020 tot 25-08-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
51m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
B
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Cazas WonenDeze portiekflat uit 1988 is gelegen in Vleuten. Dit is een oude woonkern in stadsdeel Vleuten-De Meern. Voor wat ontspanning kunt u zich prima vertoeven in het nabijgelegen Maximapark. In het nabijgelegen centrum van Vleuterweide is een aantrekkelijk gebied met winkels, horeca, terrassen en diverse voorzieningen. Daarnaast beschikt deze wijk over sport- en kunstactiviteiten, een bibliotheek, een kerkgemeenschap.
Indeling
Je komt het gebouw binnen via een open entree en bereikt de woning via een trap. De woning ligt op de eerste etage. De hal ligt centraal in de woning en biedt toegang tot de beide slaapkamers (12 en 6 m2), een apart toilet, de badkamer (5 m2) en de woonkamer (21 m2)
De keuken (6 m2) is open, er kan op gas gekookt worden. Het balkon is bereikbaar vanuit de woonkamer en de wasmachine aansluiting zit in de badkamer.
Bijzonderheden op een rij:
- Gelegen in een woonwijk
- Koken op gas
- Aparte berging
- Nabij school en winkelcentrum
Woningbezichtiging
Let op: als GroenWest doen we wat we kunnen om te voorkomen dat wij bijdragen aan verdere verspreiding van het coronavirus. Een van onze aanpassingen zijn onze groepsbezichtigingen. Dit betekent dat de eerste 5 kandidaten bericht ontvangen van WoningNet om de woning te gaan bezichtigen. U mag maximaal 1 bezoeker bij de bezichtiging meenemen.
Heeft u interesse in de woning en behoort u tot de geselecteerde kandidaten?
- Houdt u er dan rekening mee dat er een bezichtiging plaats zal vinden op 8 september 2020.
Dit is na de datum beschikbaarheid en is een aangepaste bezichtiging. De huidige huurder is hier niet bij aanwezig. - De verhuurmakelaar opent alle deuren en wacht buiten. Deze zal echter niet met u mee naar binnen gaan en zult u dus zelfstandig de woning bekijken.
- Iedere kandidaat krijgt, met evt. 1 extra bezoeker, apart de gelegenheid om ongeveer 15 minuten de woning te bezichtigen.
- Uiteraard geldt dat u minimaal 1,5 meter afstand van elkaar houdt.
- Eventuele vragen kunt u buiten op afstand stellen aan de verhuurmakelaar.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekflat
Verdieping
1
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen