
Albert Schweitzerhof 2
3451LZ Vleuten, Vleuten
€1.024,17
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 21-07-2019 tot 29-07-2019. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
70m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
Omschrijving
Aangeboden door Cazas WonenVleuten Het centrum van Vleuterweide is een aantrekkelijk gebied met winkels, horeca, terrassen en diverse voorzieningen aan een fraaie waterpartij. Ideaal voor mensen die houden van een beetje levendigheid in hun woonomgeving. Naast het ruime winkelaanbod beschikt de wijk aan sport- en kunstactiviteiten, een bibliotheek, een kerkgemeenschap. Voor wat ontspanning kunt u zich prima vertoeven in het nabijgelegen Maximapark. De ligging ten opzichte van openbaar vervoeraansluitingen en uitvalswegen richting de snelwegen (A2/A12) is goed.
Er worden diverse overnames aangeboden zoals o.a. de vloer en raambekleding.
Bij de woning hoort een overdekte parkeerplaats gelegen onder het complex. De kosten van deze parkeerplaats zijn €52,44 per maand. Dit komt bovenop de huurprijs.
Woningbezichtiging
Heeft u interesse in de woning en behoort u tot de geselecteerde kandidaten? Dan ontvangt u van ons een uitnodiging via de e-mail voor het bezichtigen van de woning. U mag maximaal 1 bezoeker bij de bezichtiging meenemen. Voor meer informatie over de woning bezichtigen, klik hier.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Benedenwoning
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen