Krokusstraat 17 1521WV Wormerveer

Krokusstraat 17
1521WV Wormerveer, Wormerveer West

€767,07

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 06-02-2020 tot 13-02-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

81m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

A

Energielabel

Woning

Deze woning in het relatief nieuwe complex bevindt zich op de tweede verdieping. Het appartement beschikt over 2 slaapkamers waarvan 1 behoorlijk groot is. Het betreft een L vormige keuken die de woning opdeelt in een keukengedeelte en een woonkamer gedeelte. Op de begane grond beschikt u over een berging voor een fiets. 

Woonomgeving

De woning ligt tegen het centrum van Wormerveer aan. Met 5 minuten fietsen staat u op het Marktplein waar u terecht kunt voor al uw dagelijkse boodschappen. Met 10 minuten fietst u naar het station van Wormerveer waar u een verbinding heeft naar Amsterdam. Het complex ligt aan het water en aan de voorzijde van het complex bevindt zich een speeltuin. Er is een doodlopende straat aan de voorzijde van het complex wat maakt dat het rustiger is. 

Aanvullende voorwaarden

Dit appartement wordt aangeboden met voorrang voor Zaanse doorstromers. Een intake kan deel uitmaken van de selectieprocedure. 

Fraude

Wanneer tijdens de controle van uw gegevens blijkt dat u uw papieren heeft vervalst of laten vervalsen, dan is dit fraude. U geeft dan bewust verkeerde informatie om voor de woning in aanmerking te komen. In dit geval gaat de woningaanbieding niet door en vervallen ook u uw eventuele andere aanbiedingen. Bovendien kunt u een jaar lang niet reageren in Woningwet. Een huurovereenkomst die onder invloed van bedrog en/of dwaling tot stand is gekomen, is vernietigbaar. Parteon doet altijd aangifte bij de politie van fraude in geschrifte.

Zelfstandig ondernemer

Indien u zelfstandig ondernemer bent dient u een recente definitieve aanslag of IBRI in te leveren. Als deze niet representatief of onbekend is dan dient u een voorlopige aanslag in te leveren bij Parteon. U kunt een geschatte aangifte indienen bij de Belastingdienst. U krijgt dan binnen twee weken een voorlopige aanslag van de Belastingdienst toegestuurd. Het heeft geen zin om op een woning te reageren als u deze aanslag nog niet heeft. 

De huur in deze advertentie is onder voorbehoud. Een intakegesprek en een betaalbaarheidstoets kunnen deel uitmaken van de toewijzingsprocedure.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

2

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (28m²)
Slaapkamer 2x (30m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €18,17
Niet subsidiabele servicekosten €11,76

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan