
Amsterdamsestraatweg 781
3555HJ Utrecht, Prins Bernhardplein en omgeving
€639,28
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 27-03-2022 tot 04-04-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
58.31m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
D
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Woonin3-kamer appartement te huur aan de Amsterdamsestraatweg, in de geliefde wijk Zuilen. Het appartement beschikt over een loggia gelegen op het zuidwesten.
Indeling: Je komt binnen via de gezamenlijke entree van het appartementencomplex. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping. De woning beschikt over een woonkamer, twee slaapkamers, een halfopen keuken waar u elektrisch op kunt koken, een badkamer, en een individuele bering. De woning wordt verwarmd d.m.v. een centrale verwarming.
Technische staat: Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk daarbij aan het leggen van vloeren en het schilderen, behangen van de muren en plafonds. Hier leest u welke klussen voor uzelf zijn en welke Mitros voor u doet.
Omgeving: De woning is gunstig gelegen ten opzichte van de winkels aan de Amsterdamsestraatweg en het winkelcentrum Rokade evenals het openbaar vervoer en het Julianapark. Je bent met de auto en/of fiets binnen 15 minuten in hartje centrum van Utrecht. Ook zit je binnen 5 minuten op de Zuilense Ring richting de A2 of A27 en A28. De verbinding met station Zuilen is kort. In de directe omgeving zijn o.a. sportverenigingen en scholen gelegen. In de buurt kunt u gratis parkeren.
Bijzonderheden
Let op: het plaatsen van een schotelantenne is niet toegestaan bij deze woning.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekflat
Verdieping
1
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen